Distanční výuka ŽABIČKY

Dobrý den milé maminky, tatínci a děti,
jelikož se zase nějakou dobu nemůžeme společně vidět, připravily jsme pro Vás s paní učitelkou Peťkou pár nápadů, a úkolů, na kterých ve volných chvílích můžete pracovat. Tento týden jsme si pro Vás připravily téma ,,SNĚŽENKA“, v první příloze najdete obrázky jarních květin, v druhé příloze je básnička, kterou se děti mohou naučit, ve třetí najdete námět na výtvarku a ve čtvrté je pracovní list k tématu. A protože je předškolní vzdělávání povinné, chtěla bych Vás touto cestou požádat o nějakou zpětnou vazbu, týká se především předškoláků, ale budeme moc rády, když se zapojí i mladší děti. Může to být buď nějaká fotka z procházky s jarní kytičkou, nebo video, jak se děti krásně naučily básničku, nebo nakreslený jarní obrázek, zkrátka cokoli….Zpětnou vazbu mi můžete poslat sem na email nebo pak předat ve školce…Pokud byste s čímkoliv potřebovali poradit či konzultovat, ať se to týká logopedie, úkolů nebo ostatních věcí, neváhejte nás kontaktovat.. 

Všem moc děkujeme, přejeme krásný slunečný den a mějte se krásně…
Vaše paní učitelky Míša a Peťka